Slovensko nezvládlo třetí třetinu, s Ruskem padlo 3:9

31.07.2021 | Dominik Dubovči

Divoký zápas se v sobotu večer nehrál jen v Břeclavi, ale také v Piešťanech. Slovensko tam podlehlo Rusku vysoko 3:9, po druhé třetině přitom prohrávalo jen 2:4.

Zápas č. 0  •  so 31.7.2021  •  18:30  •  Online přenos utkání  •  Videozáznam
Slovensko
3:9
( 0:2, 2:2, 1:5)
Rusko
Slovensko: Eliaš (31. Korec) – Nemec, Nátny, Žabka, Štrbák, Moško, Kmec, Nahalka, Krakovský – Slafkovský, Dvorský, Mešár – Sýkora, Petrovský, Šotek – Molnár, Repčík, Čiernik – Honzek, Suchý, Mišiak – Kopecký.
Rusko: Ivanov (31. Murašov) – Kudryjavcev, Maljavin, Sapunov, Duda, Remezovsky, Guljajev, Baraboša, Safin, But – Mirošničenko, Kvočko, Mičkov – Trikozov, Grigorjev, Gazizov – Larkin, Davydov, Sinjatkin – Perevalov, Rogovsky, Demidov.
Branky a asistence: 01:48 Remezovsky (Sinjatkin), 12:47 Perevalov (Guljajev), 34:09 Sinjatkin, 35:05 Kvočka (Mičkov, Mirošničenko), 48:05 Gazizov (Trikozov), 51:19 Gazizov (Mirošničenko), 54:24 Sinjatkin (Mičkov, Mirošničenko), 56:40 Perevalov (But, Sapunov), 59:57 Mičkov (Mirošničenko) – 30:28 Slafkovský (Štrbák, Mešár), 39:24 Repčík (Nemec), 53:26 Mešár (Petrovský, Slafkovský).

Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Snášel ml., Orolin – Stanzel, Šoltés..